2016 İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları

Network

Yönetici
Yönetici
#1
Yılbaşı Kutlama Mesajları İngilizce 2016

Yeni yılda arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile paylaşabileceğiniz yeni çok güzel İngilizce yılbaşı kutlama mesajlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

There are still a new year in our door By 2016 we will enter everything you want to happen these days Wishing Create your future more beautiful every new day the previous day, according to your requests and you get to be happy! Good Years!

Yine yeni bir yıl var kapımızda 2016 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!


Bank branches in the love of happiness, 2016 No to your account, 365 days more were admitted Wishing you a happy way to spend HAPPY NEW YEAR

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2016 no'lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle MUTLU YILLAR


Better years, all together, hand in hand HAPPY NEW YEAR!

Daha iyi yıllara, hep birlikte, elele MUTLU YILLAR !!!


The source of life Love is a passion of love, passion a purpose, the objective is to share something with someone, to share friendship, if friendship is to always remember mind! In the new year and further consolidated our friendship be eternal wish me many more happy years!

Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara!


2016 with our pain, our joy will stay behind 2015 more hope, more joy, more happiness you bring In the life of beautiful, happy tomorrow, real friendships always be with you New year to you and all the loved ones health, happiness, joy, success, abundance of money, I wish to bring love and peace Happy New Year!

2016 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2015 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle


Such as sugar, honey, I wish you to spend a year beautiful dream good years

Şeker gibi tatlı, rüya gibi güzel bir yıl geçirmenizi diliyorum iyi yıllar


In NEW YEAR; life to keep, not to miss love, I wish at this time, multiplied by two to avoid falling And allocate time to perform them yourself HAPPY NEW YEAR!

YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine MUTLU YILLAR!!
 
Üst