BMW 3.16 ti 2001-2004 Kullanıcı Yorumları

BMW 3.16 ti Compact 2001-2004 Kullanıcı Yorumları

Merhabalar

Ben birebir almış olduğum BMW 3.16 ti Compact 2004 model aracımın kullanıcı bilgilerini avantajlarını dezavantajlarını paylaşmak istiyorum. Aracı 2014 mart ayında aldım. 85.000 Km de ve geri park sensörü, yağmur sensörü, far sensörü , ESP, 6 adet hava yastığı ABS, sırt desteği, kol dayama, ve bir çok özelliğe sahipti. Ben onu keşfedilmemiş hazine olarak değerlendiriyorum. Çünkü tek kapı olduğu için tutulmayan bir model olduğu için fiyat olarak oldukça düşük bir fiyatta bu özelliklerin sahibi olabiliyorsunuz. En gözde özelliği kendinizi çok güvende hissediyorsunuz. Hızlı kalkışı kısa mesafe duruşu gibi bir çok artı yanı sürüş esnasında ortaya çıkıyor. Kullanmış olduğum BMW 3.16 ti Compact benzinli olarak kullandığınızda yakıtı yüksek kalıyor. Fakat LPG takdırdığınız da ise yakıt cimrisine dönüyor. Ben atiker marka hazır takılmış olarak teslim aldım. Sorun yaşamadım ama belki daha uyumlu bir marka kullanabilirsiniz. Ben LPG gazlı olarak 0.18 kuruşlara kadar düşüyordu. 0.24 kuruş civarıda şehir içi kullanımda harcıyorsunuz ve sıralı sistem olduğu içinde en ufak bir fark hissetmiyorsunuz. Hatta LPG de daha az ses olmaktadır. Sadece bakımdan bakıma servise götürdüm. 11 Senelik araba olmasına rağmen diriliğini koruyor. Tek problem aile iseniz tek kapı olmasından dolayı sıkıntı yaşıyorsunuz.

BMW 3.16 ti Compact Lpg Modifiye Yapılır Mı?

Ben aracımı aldıktan sonra biraz gösteriş yapmak için iç lambalarını beyaz ledler ile değiştirdim. Plaka aydınlatmasını beyaz led ile kullandım. Farkları Xenon yaptırdım. İçlerine beyaz led döndüm ve bana göre çok güzel bir görüntü çıktı. Fotoğraflardan inceleyebilirsiniz.

BMW 3.16 ti Compact Sağlam mı?

Ben eski modellerin yeni modellerine göre daha sağlam olduğunu düşünüyorum. Kullanmış olduğum aracım oldukça güven veren sağlam bir araba idi. Herhangi bir problemim olmadı. Sadece bakımdan bakıma götürdüm. Bir de akü değiştirdim. Yanlız emin olmamakla birlikte 2004 öncesi BMW 3.16 ti Compact lerde kronik problem olduğunu duymuştum. Üzerini çizerek söylüyorum duydum ama güvenilir bir kaynak değil. Arka farkları şeffaf olan farlardan bahsediyorum. O modellerden. Eğer imkanınız varsa 2004 model alın ve en dolu versiyonunu almaya çalışın. Pişman olmayacaksınız.

Son düzenleme:

Son Konular