Dini Doğum Günü Mesajları

Network

Yönetici
Yönetici
#1
Doğum Günü Kutlama Dini Mesajlar

Eş,dost ve akrabalarınızı en güzel anlamlı dini mesajlarla kutlamak istiyorsanız sizler için paylaştığımız dini mesajlara bakabilirsiniz.


Doğan her gün senin için doğsun iki gözüm… Kalbimin doğumuyla beraber tüm doğum günlerin için…

Cenab-ı hak’tan huzurlu bir ömür geçirmeni temenni ederim. Doğum günün bundan sonraki hayatında sana huzur getirsin.

Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

Kalbiniz huzurla dolsun bu mutlu gününüz kutlu olsun yeni yaşınız hayırlara vesile olsun inşallah

Dileğim allahtan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinden bugünü tebrik ediyorum.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken cenab-ı hak’dan sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

Canım arkadaşım Dileğim Allahtan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinden bugünü tebrik ediyorum.Doğum günün kutlu Olsun..

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken cenab-ı hak’dan sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun dostum.

Allah c.c bundan sonraki hayatınızı da mübarek etsin. Doğumunuzun sene-ı devriyesini tebrik ederiz. Nice mutlu yıllara…

Hayırlı doğum günleriniz olsun mutlu yıllar sağlık ve huzur dolu imanlı bir ömür geçirmeniz dileğiyle.
 
Üst