Google adsenseden reklam alamıyorum napacam?

Y

yunusaa

Misafir
Google adsense için bir kaç başvuruda bulundum ve bir türlü olumlu geri dönüş sağlayamadım bir el atarmısınzı napacaz nasıl başvuraca şimdiden saolun

Network

Yönetici
Yönetici
Google Adsense en çok kazandıran ve en çok banlayan* reklam şirketidir.

Bu tanım Adsense’i tam anlamıyla tarif edebilen tek açıklama. Çünkü Adsense’in kazandırdığı kadar kazandıran başka reklam şirketi yok ve bu şirketin banladığı üyelerin hatti hesabı yok. Bir çilek tarifinden tutun da mp3 indirme linkine kadar çok sıkı izler. Herhangi bir telif hakkı ihlali yaptıysanız önce sitenizdeki reklamı durdurup size uyarı gönderir, siz bu uyarıyı dikkate almassanız birkaç gün içerisinde sizin üyeliğinizi iptal eder.

Google Adsense kullanmanın en kötü yanı, siteniz bol hitli ve düşmanınız çoksa uğradığınız tık saldırılarıdır. Bu tık saldırıları sizin banlanmanıza yol açar.

Hep kötü bahsediyoruz ancak adsense bana nisan ayında 175 liralık bir ödeme yaptı. Bu ödemeyi alabildiğim için kendimi şanslı hissediyorum çünkü sitem hitlendikçe düşmanlarım, çekemeyenlerim de artıyor. Google Adsense kazancımı daha önce de yayınlamıştım (Google Adsense ödemesi).

Son Konular