Güzel Sabahlar Mesajları

Network

Yönetici
Yönetici
Hayırlı Sabahlar Mesajları

Sevdikleriniz ile paylaşabileceğiniz karşınızdaki kişiyi güzel bir günaydın mesajı ile karşılamak oldukça hoş olacaktır diye düşünüyorum.Konumuzdan birbirinden güzel hayırlı sabahlar mesajlarını okuyabilir beğendiğinizi anında paylaşabilirsiniz.

İyi ve güzel bir gün için hayırlı sabahlar diliyorum arkadaşlar

Güzel bir gün hayır duaları ile başlar...hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun...

Bu gün yeni bir gün...hayırlı ve mutlu sabaha uyanın...uykucular

Allah Celle celalühu gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi günümüzüde hayırlı kılsın..

Sabahınız hayrola..gününüz berekete dola hayırlı sabahlar

Hayır dileyelim mevladan günümüz uzak olsun beladan hayırlı ve güzel sabahlar

Allahım; hakkımızda hayırlı oIan neyse ihsan eyle…Hayırlı günIer, günaydın.

Dilinizden dua, Evinizden bereket, kalbinizden Rahman ve Resul aşkı eksik olmasın.Günaydın!

Kalbinizin sesi duyulması ve bütün dilekIerinizin gerçekleşmesi dileğiyle. Günaydın.

İlk önce kendime Sonra evime Sonra da evimdekilere daha sonra da kapımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın.

Gönlü sevgi dolu dostlara. Dostluğu dost gibi bilenlere. Güzelliği sevgi ile yoğuran insanlara. Gönül dolusu Günaydınlar.

Gün Seninle GüzeI Güne Başlamak Seninle Sıcak Olacak, Günlerimiz Aydın geleceğimiz Parlak Olsun Sana Günaydın Olsun bebeğim…

Gitmen sorun değil de.. Hasta falan olduğumda, Doktorun seni bana hatırlatması zoruma gidiyor. ‘Nefes’ al, ‘Nefes’ ver . Tekrar günaydın sevgilim.

Günaydın arkadaşım , Pozitif düşün bugün. Önce gülümse Sonra da gül hatta Kahkaha at ve Katıla katıla Gül. Bilirsin gülmek bulaşıcıdır.

Huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle, kalbindeki tüm güzellikler hayatına yansısın. Günaydın..

Yüzünden gülücük kalbinden umut eksik olmasın, günün aydın mutluluğun daim olsun.

Hadi uyan bakalım dostum, Bugün güneş daha bir canlı doğdu sanki. İşte bu yüzden daha güzel bir gün geçirmen dileğiyle, hayırlı günler