İsyankar 26

isyankar 26

• Ben sensiz kaç cinayet işledim bunu bilmiyorsun Sen bensizken kaç tane tene dokundun ve de şimdi mut

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ben sensiz kaç cinayet işledim bunu bilmiyorsun Sen bensizken kaç tane tene dokundun ve de şimdi mut

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Bu anket kapanacak: .

Adnan

New Member
Ben sensiz kaç cinayet işledim bunu bilmiyorsun Sen bensizken kaç tane tene dokundun ve de şimdi mutlusun Öyle bir dünya yok ahbabım yıkmaya çalışanları yıktık biz Söyle bi dunya var ahbabım biz Arcantin’imle zirvedeyizSatirlarimdan akan gozyaslarima sen bir gun dur demedin ki Kiyamazdim ben gozyaslarina ben bir baska tene degmedim ki Sen beni onun ustunde unuttun ustundeyken mi unutturdu Ben hayallerimin altina yatan kadini bir omur boyu affetmiyorumBana dur diyen ellerin nerdeler? yazma diyen ellerin nerde? Sen bir baskasiyla baska bir askin icinde bambaska olup ciktin Ben seni sensizken sevmeyi yuz yillar boyu denedim olmayacak Uzaklastin bu parmaklardan sandin ki yerin dolmayacakBak gozlerime hic utanma ben seni aglatmistim de Bak gozlerime hic utanma ben seni cok deli sevdim de Git simdi tam vakti isyanimi anlamiyorsun Onumden yine dumanlar yukseliyor ben olmusum bir İSYANQARAcilar girtlagima dayandi yak cigarami bogazimda dugumlensin Artik olmek istiyorum anne yuz yilin isyani baslasin Sagdan soldan kelepceler vur beni oldur de kurtul emi Ben bize yakisani yapardim da yari yolda birakmazdim demi demiEski defterden bir farkin yok ustune yazmayan kalmamis Yazdiklari yetmiyor gibi okumuslar baktim ki defter kabarmis Bembeyaz bir defterdin eskiden ben yazdikca sen oldun eskiyen Ben bir zamanlar yazmistim sen benimle cennete kadar var misin?Cennete yoksun cinnete varsin bana kac cinayet islettin Bir varsin bir yoksun bana kac cinayet islettin Gardas beni İSYANQAR ettiler de ben elalem gibi havlamadim Benim bir tane yarim vardi ben onun ustune gul koklamadimBak gozlerime hic utanma ben seni aglatmistim de Bak gozlerime hic utanma ben seni cok deli sevdim de Git simdi tam vakti isyanimi anlamiyorsun Onumden yine dumanlar yukseliyor ben olmusum bir İSYANQARBiz cok hatalar ettik Cigeri bes para etmez kopekleri adam sandik Yuva kurduk ekmek aş yedirdik (yaziklar olsun) Nankor bunun adi nankor gardas (nankör) Damarlarima kadar curuttu beni Bak bi damarlarim kaldi Bir et bir kemik kaldim Ufledim durdum diye mi bu hallerdeyim? Cigerlerim pert girtlagim tikali Yardim et gardas !lsyan edesim var askina kendimi bilmez hallerdeyim Yine karanliklar bastirdi saat 2:32 ben nobetteyim Ben beyaz bir carsafi sen sandim aklimdaydi gozlerin sardim Arcantin limanindan son gemi kalkiyor ne olur cek git artikYuzun gozun bir zamanlar benim ve ben bir zamanlar senindim demi Bana bir zamanlar diz cokturdun buk bilegimi hadi bukebiliyorsan Sen sokak bilmeyen kenar mahallenin kizi ne cabuk buyumussun Ben bu sokaklarda buyudum ama sen gibi serefsize boyun buktumBen diyorum ki davul dengi dengine sen diyorsun lay lay lom Sen bu kafayla devam et okey karsima bir gun cikacaksin Kaldir kafanida gozlerime bir bak damlayacak bir damlam kalmadi Simdi ne oldu neden agliyorsun anlatsana ben gibi sarilmadiBir de diyorsun ya ben geldim hic bakma sosyetik hosgelmedin Gonlume hos geldin demek vardi sabahlara kadar senle isinmak Anladin beni bogazim dugumlendi cok kisi dedi bana evlendi Hayallerimizde bir kiz cocugu sizin evinizi mi senlendirdi?Şimdi diyorsun ki ben geldim seni oldurmeden defol git Bir mermi sana (pat) bir mermi bana (pat) Hak adalet kazanacak bu sefer Allah’in onundeyiz Biliyorum askimi yine satacaksin yine cehennemin ateslerindeyizAl benden sana bes dakika, askimi satti bir beş dakika Bugün de oldum besinci katta, bogaz tikandi beş tabakta Beş kardas bes litrenin onunde bes saat isyan ettik Allah’im Bazen keske diyorum Allah’im adam olsaydi ne olurdu kullarinArdindan kac cigaram bitti 81 vilayet dinledim Ben milletin dilinde bir baskan ben memlekette İsyanqar 18’imizde biz kaybettik 22’mizde biz kazaniyoruz Biz zirvedeyiz siz zirvalayin zirvalayanlari aldirmiyoruzBak gozlerime hic utanma ben seni aglatmistim de Bak gozlerime hic utanma ben seni cok deli sevdim de Git simdi tam vakti isyanimi anlamiyorsun Onumden yine dumanlar yukseliyor ben olmusum bir İsyanqar

Adnan

New Member
Şarkı çok güzel olmuş Allah razı olsun

Son Konular