Televizyon İcadı Kısaca

I

irem nur

Misafir
Çok teşekkürler Allah razı olsun harika bir bilgi. Thanks. :* :D :)

A

adnan

Misafir
10 NUMARA 5 ;);););):cool::cool::cool::cool::oops::rolleyes::rolleyes::rolleyes::p:p:D:D:D:D:D:D:cool::cool::(;););););););):):):):):):););) kızlara slm;);););););)

D

derya

Misafir
Televizyon Nasıl İcat Edildi

Yüzyılın icatlarından birisi olan televizyon günümüze 1900 yılların başlarında çalışmaları başlamış olup tam anlamıyla bir türlü verim alınamamıştır.Sonraki ilerleyen yıllarda ilk çalışan televizyonu 1924 yılında John Logie Baird icat etmiştir.FAkat tam anlamıyla verimli bir şekilde çalışabilmesi için tüplü halde çalışmasını sağlayan Philo Taylor Farnsworth olmuştur ve her ikiside televizyonun icadında payı bulunmaktadır.

İlk televizyonun icadını yapan kişi olarak John Logie Baird olmaktadır.Tabi teknoloji günümüzde ilerledikçe oldukça gelişim göstermiş olup oldukça zarif üretimler sağlanmış olup hatta ceplerimize kadar televizyonlar girmiştir.

A

ALİ GÖNÜL KARA

Misafir
TÜRKÇE ÖDEVİNE YARDIM ETTİNİZ SAĞOLUN... :p:p:p:p:oops::oops::oops::cool::cool::po_Oo_O :)))))

M

Milesrebel

Misafir
Siyah beyaz televizyonlardan nerelere kadar geldi televizyon teknolojisi.

A

AYSEL

Misafir
muthis woow turkish içn olducga ıedıal (türkçeyi yeni ogreniyorum)
TÜRKÇEYİ YENİ ÖĞRENİYORUM DİYORSUN AMA TÜRKÇEYİ YENİ ÖĞRENİYORUM DİYEBİLİYORSUN:p:cool::p:p:p

M

Mert kutlu

Misafir
Televizyon Nasıl İcat Edildi

Yüzyılın icatlarından birisi olan televizyon günümüze 1900 yılların başlarında çalışmaları başlamış olup tam anlamıyla bir türlü verim alınamamıştır.Sonraki ilerleyen yıllarda ilk çalışan televizyonu 1924 yılında John Logie Baird icat etmiştir. Fakat tam anlamıyla verimli bir şekilde çalışabilmesi için tüplü halde çalışmasını sağlayan Philo Taylor Farnsworth olmuştur ve her ikiside televizyonun icadında payı bulunmaktadır.

İlk televizyonun icadını yapan kişi olarak John Logie Baird olmaktadır.Tabi teknoloji günümüzde ilerledikçe oldukça gelişim göstermiş olup oldukça zarif üretimler sağlanmış olup hatta ceplerimize kadar televizyonlar girmiştir.

K

kakasevençocuk<

Misafir
kaka çok faydalıdı. kakayı günde 1 sxhwshshhshshshhshshssssssssssssssssssssssssssssssssssseqr

K

kakasevençocuk<

Misafir
kızlara slm demişsin erkeklere sleamınaleyküm de bari ALLAha saygısızlt etme:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Son Konular