YENİ APPLE MACBOOK ‘U DENEDİNİZ Mİ?

Network

Yönetici
Yönetici
#1
YENİ APPLE MACBOOK ‘U DENEDİNİZ Mİ?

Apple firması tarafından üretilen yeni Apple macbook diğer ürünlere göre yeni işlemcisiyle fark yaratmaktadır. Daha iyi bir işlemciyle, daha güçlü bir bellek kartı ve daha iyi bir grafik kartını bir araya getirmektedir. Daha yüksek performans sunmaktadır.
Eğer film izlemek, oyun oynamak vazgeçilmezlerinin arasındaysa bu ürün tam size uygudur. Hızlı olan ürün tamamen flash depolamaya uygun tasarlanmıştır. Ayrıca daha hafif ve rahat taşınabilir olması sebebiyle tercih edilme sebebi olmuştur. Bu ürün genelde 5400 rpm olan sabit disk sürücüsünü 4 kata çıkarmıştır. Diğer bir özelliği Apple macbook oldukça sessiz çalışır. 11 inç ve 13 inç modelleri bulunmaktadır. Wi-Fi ağlarını otomatik olarak bulubalir ve bir tıkla bağlanabilirsiniz. Böylece her yerde internette gezebilir, eposta gönderebilir ve belgelerinizi yazdırabilirsiniz. Ayrıca bluetooth teknolojisi sayesinde MacBook ‘ u hoparlör ve kulaklık gibi Bluetooth özellikli cihazlara bağlayabilirsiniz. Sonuç olarak hiç kablo kullanmadan tüm bağlantılarınızı sürdürebilirsiniz. Yeni 720p FaceTime HD kamerayla size güzel bir görüntü kalitesi sağlar. Ayrıca aydınlatma klavye özelliğiyle dikkat çeker. Pili 7 saat çalışma olanağı sağlar.
Apple firmasının piyasa sürdüğü Apple macbook kullanıcılara sundu yenilikler ve özelliklere göz doldurmuştur. Kullandığı teknolojiyle fark yaratmıştır. Görünüş ve donanım olarak diğer ürünlerin arasından öne çıkmıştır.
 
Üst